You are here:: LATEST News
 
 

Banner
 
 
 
 

LATEST news

Title Filter 
Display # 
# Article Title Date
1 Вітаємо зі святом Христового воскресіння! Wednesday, 12 April 2017
2 Оновлено сайт українського братства євангельських християн-баптистів! Wednesday, 12 April 2017
3 У Вінниці вщент згорів Дім молитви Wednesday, 12 April 2017
4 Ретріт для пасторів зі Сходу Wednesday, 12 April 2017
5 Вечори духовної музики. Анонс Tuesday, 11 April 2017
6 Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Monday, 27 March 2017
7 Кыргызский пастор Марат Низалиев освобожден Wednesday, 22 March 2017
8 IV подростковая конференция Киева и Киевской области «Фильтр» Tuesday, 21 March 2017
9 Презентация книги Ашиша Дж.Найду «Преображение во Христе. Учение о Христе и христианской жизни в трудах Иоанна Златоуста» Tuesday, 14 March 2017
10 Вечір християнської пісні до ювілею Реформації Tuesday, 14 March 2017
11 Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформація: освіта і наука» пройшла у Києві Friday, 10 March 2017
12 Присоединяйтесь к молитве за преследуемых христиан Thursday, 09 March 2017
13 VII Саммит-форум русскоязычных евангельских церквей Европы Tuesday, 07 March 2017
14 Реформація в дії: виклики та можливості Monday, 06 March 2017
15 Триденна медіашкола: телебачення, радіо, соцмедіа, PR Friday, 03 March 2017
16 История Петра Яшека: пытки и духовные победы в суданской тюрьме Friday, 03 March 2017
17 Союз церквей ЕХБ Казахстана: в марте молитесь вместе с нами! Thursday, 02 March 2017
18 ЕАФ: в марте молимся за церкви Кыргызстана Thursday, 02 March 2017
19 П. Унгурян: «Всиновлення дітей трансгендерами є небезпечним» Wednesday, 01 March 2017
20 Перша Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів та науковців «Реформація: освіта і наука» пройде у Києві Wednesday, 01 March 2017
21 Cотрудник «Голоса мучеников» освобожден! Tuesday, 28 February 2017
22 Прийомна родина просить про допомогу Tuesday, 21 February 2017
23 Запрошуємо взяти участь у поїздках по центрах Реформації Tuesday, 21 February 2017
24 Конференція «500 років Реформації – здобутки і виклики» Tuesday, 21 February 2017
25 Висловлюємо співчуття родині Анатолія Берестового Friday, 17 February 2017
26 Засідання Ради Союзу ЄХБ Thursday, 16 February 2017
27 Семинар для мужчин "Миру нужен отец" пройдет в Украине Wednesday, 15 February 2017
28 НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ Tuesday, 14 February 2017
29 Пастори Роман Бричук та Павло Миронюк розповідають про Реформацію і протестантизм на Волині Friday, 10 February 2017
30 Як належним чином сприймати своє безсилля? – Ігор Бандура Wednesday, 08 February 2017
31 Судан: молитесь за троих христиан, осужденных за «шпионаж» Tuesday, 07 February 2017
32 Глави конфесій молилися за мир та єдність християн в Україні Monday, 06 February 2017
33 Українська делегація відвідала Молитовний сніданок за участі Президента США Monday, 06 February 2017
34 Як бути ефективними капеланами Thursday, 02 February 2017
35 У Києві відбудеться конференція “500 років Реформації – здобутки і виклики” Thursday, 02 February 2017
36 ЕАФ: в феврале молимся за церкви Таджикистана Wednesday, 01 February 2017
37 Союз церквей ЕХБ Казахстана: молитесь вместе с нами! Wednesday, 01 February 2017
38 Нагальна молитва за Авдіївку. Оновлено Tuesday, 31 January 2017
39 Гість із Північної Ірландії провів навчання для місіонерів Tuesday, 31 January 2017
40 В Китае освобождены двое служителей Monday, 30 January 2017
41 В Україні розпочався Національний молитовний марафон Friday, 27 January 2017
42 Луцький пастор розповів, чи образливе слово «штунда» Friday, 27 January 2017
43 Новий сезон програми «Вічне» − UA:Перший Tuesday, 24 January 2017
44 Миссионерский привет из Хорватии Tuesday, 24 January 2017
45 Проповеди Чарльза Стенли в Украине Friday, 20 January 2017
46 Ізраїль. Біблійними шляхами Wednesday, 18 January 2017
47 Щоб діло Боже робилося ще краще... Wednesday, 18 January 2017
48 ССХ-Україна випустила український переклад «студентської» Євангелії «Відкрий. Вияви сам» Tuesday, 17 January 2017
49 Візит першого заступника голови ВСЦ ЄХБ до Харкова Monday, 16 January 2017
50 Різдвяний флеш-моб в столичному торгівельному центрі Friday, 13 January 2017
51 В Уманському парку баптисти показали живий вертеп – з людьми і вівцями Thursday, 12 January 2017
52 Церкви Казахстана: молитесь вместе с нами! Thursday, 12 January 2017
53 Про Реформацію в Україні з Дональдом Карсоном Wednesday, 11 January 2017
54 Церква м. Бережани просить допомогти у придбанні приміщення Tuesday, 10 January 2017
55 Молитвенный бюллетень "Голос мучеников" № 1, 2017 Tuesday, 10 January 2017
56 ЕАФ: в январе молимся за церкви Туркменистана Thursday, 05 January 2017
57 Вітаємо зі святом Різдва Христового та Новим 2017 роком! Friday, 30 December 2016
58 Через духовну реформацію — до відродження країни Wednesday, 28 December 2016
59 Звіщати новину Різдва – ніколи не зашвидко і не запізно! Monday, 26 December 2016
60 Державне визнання документів про вищу духовну освіту – перші свідоцтва Wednesday, 21 December 2016
61 Прес-конференція «Україна святкує 500-річчя Реформації у 2017 році» Wednesday, 21 December 2016
62 Зачем ходатайствовать перед правительственными чиновниками? Friday, 16 December 2016
63 Не витрачати життя даремно – що на це каже молодь? Thursday, 15 December 2016
64 Не витрачай своє життя даремно − 3 Tuesday, 13 December 2016
65 Молитесь о заключенном пасторе в Китае Tuesday, 13 December 2016
66 Чекаємо на молодіжному форумі у Краматорську Friday, 09 December 2016
67 Зустріч керівництва Союзу з Робертом Провостом Thursday, 08 December 2016
68 Братерська зустріч на півострові Wednesday, 07 December 2016
69 Приєднуймося до спільної молитви! Friday, 02 December 2016
70 Всеукраїнська рада церков відсвяткувала ювілей. ВІДЕО Wednesday, 30 November 2016
71 Срочная молитва за братьев и сестер в Азербайджане Monday, 28 November 2016
72 ПРЕС-АНОНС. Запрошуємо журналістів на урочисте засідання ВРЦіРО Friday, 25 November 2016
73 Приглашаем на семинар по экспозиционной проповеди Friday, 25 November 2016
74 Лідери церков і релігійних організацій на зустрічі у Верховній Раді Thursday, 24 November 2016
75 У Києві пройде зустріч лідерів дитячого служіння Thursday, 24 November 2016
76 Президент Порошенко зустрівся з членами Ради Церков і обговорив ситуацію в Україні Monday, 21 November 2016
77 Депутати в Раді відстояли християнські цінності та сім’ю Friday, 18 November 2016
78 Пройшло останнє цьогорічне засідання Ради Союзу ЄХБ Friday, 18 November 2016
79 Кабмин хочет отсрочить перерегистрацию неприбыльных организаций на полгода Wednesday, 16 November 2016
80 Румунські церкви не байдужі до українського болю Wednesday, 16 November 2016
81 В Коростені відкрито два будинки сімейного типу Wednesday, 16 November 2016
82 Подари надежду: «Мы приносим радость Рождества нуждающемуся ребенку» Tuesday, 15 November 2016
83 У Верховній Раді відзначили важливість Реформації для України Monday, 14 November 2016
84 Звернення ВРЦіРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства Thursday, 03 November 2016
85 Координаційна зустріч оргкомітету Союзу ЄХБ з відзначення 500-річчя Реформації Wednesday, 02 November 2016
86 Україна і релігійна свобода – обговорення круглого столу Wednesday, 02 November 2016
87 Підсумки навчання з Білом Лоуренсом Thursday, 27 October 2016
88 Відбулося чергове засідання ВРЦіРО Tuesday, 25 October 2016
89 Час Реформації в Україні Tuesday, 25 October 2016
90 П’ять принципів Реформації – пасторська конференція Saturday, 22 October 2016
91 Біг на довгу дистанцію Wednesday, 19 October 2016
92 Война со святыми. Фонд Варнава. Wednesday, 19 October 2016
93 Благодійний захід за підтримки УБТС Monday, 17 October 2016
94 Про Авану і виховання дітей Thursday, 13 October 2016
95 Бог призывает на церковное служение! Wednesday, 12 October 2016
96 Відбулася стратегічна конференція ВСЦ ЄХБ −2016 Monday, 10 October 2016
97 Хмельниччина долучилася до підготовки відзначення 500-річчя Реформації Friday, 07 October 2016
98 Парламент прийняв закон №5050 про неприбутковий статус релігійних організацій Friday, 07 October 2016
99 Запрошуємо на фестиваль дитячої творчості «Все найкраще для Бога» Thursday, 06 October 2016
100 Жіноче служіння в УБТС: особливості навчального процесу Thursday, 06 October 2016

Page 1 of 12

  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »